Portabel engangs hurtigtest for opioider/heroin/opiater (ligner EZ Test). Hurtigtesten kan også teste MDMA og amfetamin. Testen bør brukes sammen med andre hurtigtester for fentanyl og nitazener.
Pakken inneholder
– Hurtigtest for heroin/opioider/opiater og MDMA (froehde-reagens)
– Instruksjoner
Alle våre produkter sendes i en diskré forpakning uten å nevne test-kits eller TestkitsNorge.no på utsiden.
Hvordan teste?
Lagring og holdbarhet
Ampullen som følger med er en oppgradert type med oksygenfri atmosfære. Dette øker holdbarheten til opp mot 2-3 år i romtemperatur. Må lagres 100% lystett for å oppnå god holdbarhet.
Ansvarsfraskrivelse
Sikkerhet Helsefare FROEHDE FARE! H314 Gir alvorlige etseskader på hud og øyne.
Flere av reagensene inneholder etsende stoffer (sterke syrer) og andre potensielt helsefarlige kjemikalier. Vi opplyser derfor om HMS knyttet til bruk og lagring av disse. Reagensene utgjør imidlertid en lav risiko for fare hvis nødvendig verneutstyr benyttes, kun små mengder håndteres, og hvis flaskene lagres trygt, utenfor rekkevidde for barn. Produktene brukes på eget ansvar i samsvar med ansvarsfraskrivelsen.
HMS-informasjon










